PUBLIKACJE

CAMERAPIXO no 22

Miło mi poinformować, iż dnia 31 sierpnia 2012 ukazał się 22. numer magazynu Camerapixo, a w nim wśród wspaniałych zdjęć fotografów z różnych zakątków globu także kilka fotografii mego autorstwa. Wisienką na torcie jest fakt, że w drodze głosowania okładkę ozdobiła moja praca przedstawiająca wyspę na stawie Duża Mewa z kompleksu Stawów Milickich.
Serdecznie zachęcam do poświęcenia kilkudziesięciu minut, bo materiału jest sporo i ciężko oderwać oczy :)
Wersja polskojęzyczna – link. Zapraszam!

English version – link.

_______________________________________

 CAMERAPIXO no 23

Camerapixo opublikowało moje zdjęcia. Tym razem do szerokiej grupy odbiorców trafił numer 23, w którym znalazła się krótka fotorelacja ze spotkań z pasjonatami czterech kółek, twardzielami, którym bezdroża niestraszne. (wersja ebookwersja PDF)

str. 192-206

_______________________________________

CAMERAPIXO nr 24

Do trzech razy sztuka! Kolejny numer z moimi zdjęciami (tutaj). Przy tej okazji poproszono mnie o krótkie podsumowanie spotkania fotograficznego z cyklu Worldwide Photowalk, firmowanego nazwiskiem Scotta Kelby’ego. Tym sposobem w numerze znalazł się popełniony przeze mnie tekst 🙂

_______________________________________

DB

Zapraszam do lektury publikacji odkrywającej uroki Doliny Baryczy z moim zdjęciem na okładce.

_______________________________________

ktsm

foto Stawy Milickie

Kolejna publikacja Stawów Milickich, do której lektury gorąco zachęcam, szczególnie smakoszy. W środku znalazło się pięć fotografii mojego autorstwa, a przy opisanym plenerowym gotowaniu byłem i pysznościami się raczyłem.

Publikacja tutaj!